Domů » Kniha návštěv
Jméno:
WWW:
Email:
Antispam:
211416610
 
(Opiště kód z obrázku)
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
lenka dušková
Autorův email
Dobrý den,děkuji za krásné pokoukání nad kterým se tají dech,přeji Vám spousta zdraví a hodně elánu,ld
Pavel Hujer
Milá Lenko, máte pravdu, příroda dokáže takové divy, až se tají dech a naše fotografie jsou jen chabým obrazem tohoto nádherného představení.
I Vám přejeme především to zdraví a ať jste nejen v novém roce šťastná a spokojená.
Petr Šenekel
Zase pékné fotky.Přeji klidné svátky,zdraví a dobré světlo. Petr
Pavel Hujer
Petře, díky za zastavení a i Tobě pohodové Vánoce, mnoho krásných záběrů a příští týden možná někde na kopci na viděnou - předpověď vypadá slibně...:-)
Netopejr
Autorova domovská stránka
Autorův email
Dobrý večer!
Koukám na Vaše obrázky jako na zjevení. To je přesně to, co mám na světě nejraději a co bych taky rád fotil, kdybych byl (jako Vy) ve správný čas na správném místě. Rána, mlhy, tajuplný přísvit, tekoucí mraky... Mystika země, vzduchu, světla a přírody. Díky za tyto i budoucí fotky. Bylo by hezké se potkat před ránem na temenu skály. :-)
Přeju krásné Vánoce a mnoho hezkých mlh v (nejen) příštím roce.
Honza
Pavel Hujer
Dobrý večer Honzo (Netopejre)
velmi Vám děkujeme za zastavení a jsme rádi, že se Vám naše dílo líbí. S potěšením jsem prošel Vaše stránky a našel v nich mnoho inspirativních míst (za to díky). Našel jsem u Vás nejen fotky, které zdokumentovaly nějaké místo a pobídly mě tam někdy vyrazit, ale i spoustu překrásných fotografií. Velmi se mi líbí poslední krkonošská noc, ale co mě dostalo do kolen - to byl Retezat - druhý a třetí den - to je neskutečná nádhera. Přesně podle mého gusta. Měl jsem co dělat, abych v sobě potlačil tu ošklivou vlastnosz - závist :-) Dělám si legraci - moc Vám to přeji, ale něco takového toužím také někdy zažít.Těžko dokážu popsat, co cítím, když se k té nádheře už poněkolikáté vracím - na to je moje slovní zásoba prostě chabá. Díky za zprostředkování tohoto zážitku - zde jste krásně demonstroval neuvěřitelnou krásu přírody. Z Vašeho díla je vidět, že máte přírodu moc rád a to se mi líbí. Myslím, že je jen otázka času, kdy se na té skále potkáme a já se na to těším... Přejeme Vám také nádherné Vánoce a mnoho hezkých noc u ohýnku pod hvězdami a pak nějaké to nádherné mlhavé ráno. Díky
Jan Měchura
Autorova domovská stránka
Autorův email
Nádhera a ještě jednou nádhera. Prošel jsem znovu celou galerii a opravdu- klobouk dolů. Přeji hodně dalších krásných snímků.
Jan Měchura
Pavel Hujer
dobrý den pane Měchuro, díky za komentář a i my musíme pochválot Vaše fotografie. Především ty z Jizerských hor jsou pro mne velmi inspirativní. Je to můj rodný kraj, ale nějak ho poslední dobou zanedbávám...:-( I Vám přejeme mnoho krásných snímků a třeba měkdy někde naviděnou...
Igor
Autorův email
Dana a Pavel.
Vaše fotky majú len jednu chybu - je ich veľa :-D
a tak skončili v záložke na dlhé zimné večery.
S pozdravom.;-)
Pavel Hujer
Igore, díky za zastavení a je nám ctí, že je máte v záložce... Já mám naopak pocit, že těch fotek je málo - jsem asi trochu chamtivý...:-) Přejeme vše nej v novém roce.
Eva + Pavel
Autorův email
Dnešní Ještěd:-)zdravíme oba dva.Jsou tu krásné snímky.
Přejeme moc krásných krajinek a dobré světlo.
Eva+Pavel
Pavel Hujer
Vážení Evo a Pavle, děkuji Vám za zastavení. bylo mi potěšením Vás poznat a asi Vám popřeji To samé, co Vy nám :-) Mnoho dalších krásných fotografií (jako je třeba ta z Mariány) a k tomu obligátní, ale nezbytné dobré světlo.
Eva +Pavel
Autorova domovská stránka
Autorův email
Dnes na Ještědu..zdravíme...krásné foto tady.
Petr Šenekel
Jsem rád že jsem tě poznal,fotky fakt super,vím co za tím stojí času a práce.
Pavel Hujer
Ahoj Petře,
také jsem rád, že jsem měl tu čest se s tebou potkat a zjistit, kdo stojí za tou přezdívkou na galerii. Máš tam spoustu nádherných fotek - tak se těším na další kousky a naviděnou zase někdy nad mraky ..:-)