Domů » Kniha návštěv
Jméno:
WWW:
Email:
Antispam:
221920187
 
(Opiště kód z obrázku)
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Hercík Václav
Autorův email
Děkuji Vám za krásný zážitek při prohlížení vašich fotografií.Jsem ze severu takže oblast Luž.hor a Švýcarska vč. okolí dobře znám,ale vaše foto absolutně nemá chybu.Přeji Vám dobré oko a pevnou ruku při dalším focení.
Pavel Hujer
Vážený pane Hercíku, my děkujeme za Váš čas strávený na našich stránkách i za komentář. Věřte, že taková slova jsou potěšující, ale i zavazukící a především motorem do další práce. Můžeme být jenom rádi, že máme tu možnost žít v tak krásném kraji a právě v této době, kdy je ještě příroda docela zachovalá a zároveň snadno dostupná. Přejeme Vám mnoho krásných zážitků nejen v krajině severních Ćech...
Zdeněk Linka
Autorův email
Je často až k neuvěření, jaké krásy dovede příroda vytvořit. A když je dokáže vnímavé oko fotografa odhalit a tak bravurně zdokumentovat, co dodat?Blahopřeji, jen tak dál ;-)
Pavel Hujer
Vážený pane Linko, díky za zastavení i za komentář. Nelze s Vámi nesouhlasit - ano, příroda je opravdu mocná čarodějka a člověk může být jenom rád, že je mu dopřáno ta její kouzla občas spatřit. Je ale někdy dost těžké, zachytit tu krásu fotoaparátem
hozda Jaroslav
Autorův email
:-)
Vážení manželé, velmi pěkná kolekce. Pokuste se vybrat pár fotografií a pověsit je například na blok Idnes.
Přeji pěkné světlo.
Jaroslav Hozda
Pavel Hujer
Vážený pane Hozdo, je mi potěšením, že jste si našel čas a podíval se "k nám" Díky za doporučení, popřemýšlíme o tom a zase se někdy stavte v práci, rád Vás uvidím. I Vám dobré světlo :-)
S úctou
PH
Krejdom
Autorova domovská stránka
Autorův email
Dostala jsem se na vaše stránky přes kalendářík, co jsem dostala u ČSOB, zaujala mne ta fotka. Je opravdu hezká, bohužel mě trošku zklamala kvalita ve větší velikosti. Jinak moc hezké fotografie máte. :)
Pavel Hujer
Milá Krejdom, velmi Vám děkujeme za návštěvu a konečně se tu objevila i nějaká kritika...:-) Není to tak, že bychom zde nechávali pouze pozitivní vzkazy a ty ostatní mazali :-) Máte zcela pravdu - ta fotografie opravdu není žádná sláva a na tom kalendáříku v malém vypadá podstatně lépe. Já jsem jim chtěl vnutit jinou, fotografii, jelikož myslím, že máme spoustu lepších ale chtěli právě tuto. Mimochodem, po návštěvě Vašeho webu, musím smeknout. Dle fotografií soudím, že jste nejen velmi mladá, ale též velmi šikovná. Vaše beruška je zcela jistě lepší, ale především mě zaujala Vaše básnická tvorba. Myslím, že jste hodně citlivý a vnímavý člověk - budu Vám držet palce a občas přijdu na návštěvu...
Trhač
Autorův email
Nasměroval mě sem Netopejr a zírám! V úžasu! Přeji dobré světlo na Vašich toulkách! Trhač
Pavel Hujer
Miílý Trhači, díky za zastavení a Netopejrovi díky za propagaci...:-) Úžasné není naše dílo, ale naše příroda... Přejeme mnoho krásných nocí pod hvězdami a nezapomenutelná rána při Vašich cestách tou naší českou krajinou, na kterou můžeme být právem hrdí...
Jirka H.
Autorova domovská stránka
Autorův email
Tak jsem opět zavítal a opět jsem se kochal. Fotka z kraje Karoliny Světlé je kouzelná ;-D
Pavel Hujer
Dobrý den Jirko, děkujeme za zastavení i komentář. Ta fotka vznikla docela náhodou a tak to asi někdy má být...:-) Smekám před Vaší sérií papuchalků, letícím leďňáčkem a dalšími fotografiemi - potěšil jste mé oko a za to Vám patří mé díky. S úctou PH
Karel Štěpán
Autorova domovská stránka
Autorův email
Myslel jsem si, že fotky Českého Švýcarska už mě nemohou překvapit, ale při shlédnutí vašich mi spadla čelist, dobře vím co to obnáší, jednoduše nádhera, budu se sem určitě vracet..
Pavel Hujer
Dobrý večer Karle,

děkujeme za zastavení. Máte pravdu, člověk tomu musí něco "obětovat", ale pokud se něco dělá s láskou a nadšením, tak mu to vlastně jako nějaká oběť ani nepřipadá. Jediné co člověka trápí, že to je trochu na úkor rodiny, ale tomu vábení se těžko odolává.
Gratuluji k povedeným fotografiím ze Studence.
Dobré světlo a vše nej v novém roce!
Štěpán
Zdravím!

Dnes jsem objevil vaši stránku a fotky krajiny jsou prostě nádherné. Přesně tak si z dětství pamatuju procházky do přírody, kdy mě strýc nutil brzy ráno vstávat a chodit do lesa na houby za rozbřesku, prý kvůli komárům, kteří vstávají později.

Přeju Vám hezké vánoce, vše nejlepší do nového roku, pevné zdraví i štěstí trochu a ať vás neopustí chuť fotit, i když se občas nedaří.
Pavel Hujer
Milý Štěpáne,
nádherná je především krajina severních Čech, na kterou nedám dopustit a čím jsem starší, tím je toto pouto silnější. My se snažíme jen tuto krásu trochu neumětele zachytit.
Váš strýc byl moudrý člověk...:-)A určitě to dělal i proto, že za rozbřesku je krajina nejkrásnější.

V poslední větě máte neprostou pravdu - někdy člověka chuť docela přejde, když nějak propásne ty "top" podmínky, na které třeba čeká několik let. Ale pak zas má člověk v sobě pořád tu touhu, ty sny a to je asi také dobře. O to větší radost bude, až to jednou přijde. Člověk má někdy skoro chuť s tím praštit, ale stačí jedna jediná předpověď počasí a vše je zase při starém...:-) a nebvo to člověk nedokáže zachytit, tak jak by si představoval, ale to už je něco trochu jiného.

I Vám přejeme hodně úspěchů nejen v novém roce.