Domů » Kniha návštěv
Jméno:
WWW:
Email:
Antispam:
748118
 
(Opiště kód z obrázku)
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Trhač
Autorův email
Nasměroval mě sem Netopejr a zírám! V úžasu! Přeji dobré světlo na Vašich toulkách! Trhač
Pavel Hujer
Miílý Trhači, díky za zastavení a Netopejrovi díky za propagaci...:-) Úžasné není naše dílo, ale naše příroda... Přejeme mnoho krásných nocí pod hvězdami a nezapomenutelná rána při Vašich cestách tou naší českou krajinou, na kterou můžeme být právem hrdí...
Jirka H.
Autorova domovská stránka
Autorův email
Tak jsem opět zavítal a opět jsem se kochal. Fotka z kraje Karoliny Světlé je kouzelná ;-D
Pavel Hujer
Dobrý den Jirko, děkujeme za zastavení i komentář. Ta fotka vznikla docela náhodou a tak to asi někdy má být...:-) Smekám před Vaší sérií papuchalků, letícím leďňáčkem a dalšími fotografiemi - potěšil jste mé oko a za to Vám patří mé díky. S úctou PH
Karel Štěpán
Autorova domovská stránka
Autorův email
Myslel jsem si, že fotky Českého Švýcarska už mě nemohou překvapit, ale při shlédnutí vašich mi spadla čelist, dobře vím co to obnáší, jednoduše nádhera, budu se sem určitě vracet..
Pavel Hujer
Dobrý večer Karle,

děkujeme za zastavení. Máte pravdu, člověk tomu musí něco "obětovat", ale pokud se něco dělá s láskou a nadšením, tak mu to vlastně jako nějaká oběť ani nepřipadá. Jediné co člověka trápí, že to je trochu na úkor rodiny, ale tomu vábení se těžko odolává.
Gratuluji k povedeným fotografiím ze Studence.
Dobré světlo a vše nej v novém roce!
Štěpán
Zdravím!

Dnes jsem objevil vaši stránku a fotky krajiny jsou prostě nádherné. Přesně tak si z dětství pamatuju procházky do přírody, kdy mě strýc nutil brzy ráno vstávat a chodit do lesa na houby za rozbřesku, prý kvůli komárům, kteří vstávají později.

Přeju Vám hezké vánoce, vše nejlepší do nového roku, pevné zdraví i štěstí trochu a ať vás neopustí chuť fotit, i když se občas nedaří.
Pavel Hujer
Milý Štěpáne,
nádherná je především krajina severních Čech, na kterou nedám dopustit a čím jsem starší, tím je toto pouto silnější. My se snažíme jen tuto krásu trochu neumětele zachytit.
Váš strýc byl moudrý člověk...:-)A určitě to dělal i proto, že za rozbřesku je krajina nejkrásnější.

V poslední větě máte neprostou pravdu - někdy člověka chuť docela přejde, když nějak propásne ty "top" podmínky, na které třeba čeká několik let. Ale pak zas má člověk v sobě pořád tu touhu, ty sny a to je asi také dobře. O to větší radost bude, až to jednou přijde. Člověk má někdy skoro chuť s tím praštit, ale stačí jedna jediná předpověď počasí a vše je zase při starém...:-) a nebvo to člověk nedokáže zachytit, tak jak by si představoval, ale to už je něco trochu jiného.

I Vám přejeme hodně úspěchů nejen v novém roce.
lenka dušková
Autorův email
Dobrý den,děkuji za krásné pokoukání nad kterým se tají dech,přeji Vám spousta zdraví a hodně elánu,ld
Pavel Hujer
Milá Lenko, máte pravdu, příroda dokáže takové divy, až se tají dech a naše fotografie jsou jen chabým obrazem tohoto nádherného představení.
I Vám přejeme především to zdraví a ať jste nejen v novém roce šťastná a spokojená.
Petr Šenekel
Zase pékné fotky.Přeji klidné svátky,zdraví a dobré světlo. Petr
Pavel Hujer
Petře, díky za zastavení a i Tobě pohodové Vánoce, mnoho krásných záběrů a příští týden možná někde na kopci na viděnou - předpověď vypadá slibně...:-)
Netopejr
Autorova domovská stránka
Autorův email
Dobrý večer!
Koukám na Vaše obrázky jako na zjevení. To je přesně to, co mám na světě nejraději a co bych taky rád fotil, kdybych byl (jako Vy) ve správný čas na správném místě. Rána, mlhy, tajuplný přísvit, tekoucí mraky... Mystika země, vzduchu, světla a přírody. Díky za tyto i budoucí fotky. Bylo by hezké se potkat před ránem na temenu skály. :-)
Přeju krásné Vánoce a mnoho hezkých mlh v (nejen) příštím roce.
Honza
Pavel Hujer
Dobrý večer Honzo (Netopejre)
velmi Vám děkujeme za zastavení a jsme rádi, že se Vám naše dílo líbí. S potěšením jsem prošel Vaše stránky a našel v nich mnoho inspirativních míst (za to díky). Našel jsem u Vás nejen fotky, které zdokumentovaly nějaké místo a pobídly mě tam někdy vyrazit, ale i spoustu překrásných fotografií. Velmi se mi líbí poslední krkonošská noc, ale co mě dostalo do kolen - to byl Retezat - druhý a třetí den - to je neskutečná nádhera. Přesně podle mého gusta. Měl jsem co dělat, abych v sobě potlačil tu ošklivou vlastnosz - závist :-) Dělám si legraci - moc Vám to přeji, ale něco takového toužím také někdy zažít.Těžko dokážu popsat, co cítím, když se k té nádheře už poněkolikáté vracím - na to je moje slovní zásoba prostě chabá. Díky za zprostředkování tohoto zážitku - zde jste krásně demonstroval neuvěřitelnou krásu přírody. Z Vašeho díla je vidět, že máte přírodu moc rád a to se mi líbí. Myslím, že je jen otázka času, kdy se na té skále potkáme a já se na to těším... Přejeme Vám také nádherné Vánoce a mnoho hezkých noc u ohýnku pod hvězdami a pak nějaké to nádherné mlhavé ráno. Díky
Jan Měchura
Autorova domovská stránka
Autorův email
Nádhera a ještě jednou nádhera. Prošel jsem znovu celou galerii a opravdu- klobouk dolů. Přeji hodně dalších krásných snímků.
Jan Měchura
Pavel Hujer
dobrý den pane Měchuro, díky za komentář a i my musíme pochválot Vaše fotografie. Především ty z Jizerských hor jsou pro mne velmi inspirativní. Je to můj rodný kraj, ale nějak ho poslední dobou zanedbávám...:-( I Vám přejeme mnoho krásných snímků a třeba měkdy někde naviděnou...