Domů » O nás

Dana se narodila v Revúcej na Slovensku v roce 1968 a Pavel v Jablonci nad Nisou o rok později. Fotografování se stalo nejen naším velkým koníčkem, ale i osudem, protože jsme se díky němu seznámili.

Žijeme v Jablonci nad Nisou, proto se věnujeme především překrásné krajině severních Čech. Většina našich fotografií je pořízena za rozbřesku, tedy v okamžicích, kdy je příroda, dle našeho názoru, nejkrásnější - ranní mlhy se ještě nestihly rozplynout a rosa předvádí svá kouzla.

Často se člověk vrací domů bez jediné fotografie, ale pokud podmínky vyjdou stane se z toho i zážitek na celý život - všechny pozemské starosti jsou ty tam a v duši se rozprostře obrovský vděk za to, že nám něco takového bylo umožněno zažít. Ačkoliv se někdy nepodaří tu krásnou atmosféru zvěčnit fotoaparátem tak, jak by si člověk představoval, musí vstávat třeba o půlnoci, aby byl na místě hodinu před východem slunce, přesto člověk touží zažívat takové okamžiky znovu a znovu...

Děkujeme vám, že jste si našli čas na návštěvu našich stránek a pokud se vám fotografie líbí a cítili jste se zde příjemně, budeme rádi, když se sem budete vracet, případně nám můžete nechat vzkaz v knize návštěv.