Domů » Kniha návštěv
Jméno:
WWW:
Email:
Antispam:
20161715
 
(Opiště kód z obrázku)
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Martin Macák
Autorův email
Ahoj lidi, diky za zprostředkované pohlazeni po duši... Němý úžas nad tím, jakou nádheru Příroda dokáže stvořit, hluboký respekt k těm, ježn to umí přinést dalším lidem k obdivu. Kéž mi to nebude trvat moc dlouho uspořádat si život tak, abych to mohl vidět na vlastní oci ;-)
Pavel Hujer
Ahoj Martine, nelze neš s Vámi souhlasit - Příroda je otřepanou frází řečeno mocná čarodějka. A šťasten ten, komu je umožněno takové zázraky někdy spatřit. Bohužel dnešní doba není takovýmto aktivitám příliš nakolněna a někdy to je o kompromisech. Po probdělé noci je v práci opravdu krušno, ale zaměstnavatel chce stoprocentní výkon.... Jak rád bych byl noc co noc někde v přírodě, ale to bohužel nejde... Držím palce ať se Vám to podaří!
Monika
Autorova domovská stránka
Autorův email
Gratuluji, vaše stránky jsou opravdu krásné. Neuvěřitelné fotky, krásné citáty..... určitě se budu moc ráda vracet.
Přeji dobré světlo a spoustu dalších skvělých fotoúlovků. Hezký den. Mo
Pavel Hujer
Moniko, děkujeme Vám za zastavení - citátů ještě pár v zásobě mám a s fotkama se uvidí :-) Na Vašich stránkách vidím mnoho nádherných fotografií a obdivuji Vás, jak jste to všechno stihla...:-) Koukám, že na Islandu Vám ,na rozdíl ode mne, počasí docela vyšlo...:-) také jsem tam byl letos. Přeji Vám, ať se Vám splní všechny Vaše cestovatelské sny a těším se na další fotografie - ale především Vám přeji vždy šťastný návrat domů...
Lenka Nejedlá
Autorova domovská stránka
Autorův email
Celá Vaše galerie je úžasná podívaná, zařazuji k oblíbeným a budu se pravidelně vracet! Umím si představit, kolik úsilí a bezesných nocí se za celou galerií skrývá, ale tomu přírodnímu divadlu, jehož je potom člověk svědkem, se asi nic nevyrovná.
Přeji spoustu energie pro další výpravy za dobrým světlem!
Pavel Hujer
Lenko, děkujeme Vám za zastavení a když jsem šel na Vaše stránky, bylo to trochu s despektem, jak to někdy v tomto oboru s ženami bývá (ano, přiznávám se k tomu). Ale o to více jsem byl nadšen!! Určitě jsem tam našel mnoho inspirace. Díky! I Vám přeji spoustu odhodlání do toho vstávání a mnoho pěkných fotografických zážitků, ať se zase někdy můžu pokochat...
Netopejr
Znovu a znovu se vracím. A pokaždé najdu nějakou nádheru, které jsem nevěnoval pozornost. Nebo text, který jsme si ještě nepřečetl dost pozorně. Třeba o tom životním vlaku... Díky!
Pavel Hujer
Netopejre, my děkujeme za zastavení, ale i za inspiraci, kterou nacházím na Vašich stránkách - i díky Vám si člověk uvědomuje, jaké to je štěstí, že máme tu možnost žít na tak krásné planetě jako je Země...
Tomáš Kumstát
Autorova domovská stránka
Na mém webu doplněny Dolomity Pavle ;-)
Pavel Hujer
Monte Cristallo - concerto magnifico!!!
Tomáš Kumstát
Autorova domovská stránka
Dobrý den, s chutí jsem si prohlédl celou galerii, ze které je cítit, jak máte domácí lokality prochozené a jak jste s nimi v harmonii. To je znát i na snímcích, které jsou jednoduše skvělé! Fotografové jako Vy jsou mi potvrzením, že v krajinářské fotografii se mám ještě hodně co učit :-)
Pavel Hujer
Dobrý den, Tomáši, děkujeme za zastavení i za názor. Myslím, že mám jen docela vychytané předpovědi počasí a díky tomu se podaří být občas na správném místě. Bohužel často jsou ideální podmínky právě tehdy, když člověk nemůže. Ale tak to má asi i být - alespoň má člověk po čem stále toužit :-) Myslím, že Vy, zvládáte fotografické řemeslo velmi dobře, jen škoda, že tam nemáte více fotografií z těch Dolomit a nízkých Tater, protože, ty jsou opravdu skvostné a přesně podle mého gusta...
DRAHOMÍR jELEČEK
Autorova domovská stránka
Autorův email
Dobrý večer. Delší dobu jsem na Vašich stránkách nebyl až dnes, a jsem v úžasu nad Vašimi novými fotografiemi včetně textů a citátů. Nádherné. Blahopřeji.
Pavel Hujer
Vážený Drahomíre, děkujeme za zastavení. I na Vašich stránkách je mnoho pěkných fotografií, což je důkazem jaká krása je kolem nás. Někdy by člověk řekl, že se to slovy ani nedá popsat - ale jak se zdá, popsat se to zřejmě dá, jak je patrné z některých, zde uvedených, citátů - ale často jsou to slova velikánů světové literatury jako je například můj oblíbenec Antoine de Saint-Exupéry, který zahynul ve věku v jakém jsem přesně teď já, snad v tom nebude nějaká symbolika... :-)
Věra
Ahoj Pavle a Dano, je to krása,citáty a komentáře úžasné. Pavle, jsi i spisovatel, jen tak dál.
Pavel Hujer
Ahoj Věrko, díky za zastavení :-) No zatím jsem spíš čtenář a přepisovatel než spisovatel...