Domů » Kniha návštěv
Jméno:
WWW:
Email:
Antispam:
5106721
 
(Opiště kód z obrázku)
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Vladimír Rubner (ruby52)
Autorův email
Ahoj Pavle, konečně jsem se prokousal celou Tvou galerií,co dodat, vše již bylo řečeno níže. Přeji mnoho sil do další "roboty"
Pavel Hujer
Ahoj Vladimíre, děkujeme za zastavení. I Tobě přejeme mnoho sil a inspirace, ale i obligítní dobré světlo, což je u našeho koníčku velmi potřeba :-)
Wena
Autorův email
Zdravím, ani kávou ani čajem, ale otevřením těchto stránek začínám svůj den. Nádherné fotky i doprovodné texty. Také trochu fotím a mohu tedy ocenit i to, kolik času jste tomu museli věnovat. Díky a přeji dobré světlo.
Pavel Hujer
Milý Weno, děkujeme za milá slova, na která se docela těžko reaguje - je to pro nás obrovská čest a potěšení... A možná to pro mě bude takovým impulsem do dalšího focení, protože posledních dva tři týdny se mi do toho vstávání nějak moc nechce. I Vám dobré světlo a ještě jednou vřelé díky.
Martin Rak
Autorova domovská stránka
Ahoj Pavle, ta poslední fotka je naprosto úžasná. Už se k ní vracím po několikáté :)
Ať se daří i nadále!
Pavel Hujer
Ahoj Martine, je zvláštní, že jsem zrovna přemýšlel, zda tu fotku nemám z webu smazat - chvíli se mi líbí a chvíli zase ne. Usnadnil jsi mi rozhodování, díky ! Jo mimochodem, ten Tvůj Broumovský klášter, který jsem někde viděl je suprový. No holt to chce někdy navštívit něco jiného než ČS :-) To není na Tebe, ale spíše na mě :-) Stejně nechápu, že jsme se tam už dva roky někde nepotkali... Dobré světlo a díky za zastavení.
Soňa Klingerová
Paráda! A poslední dobou jsou ty bouřky jak na objednávku ;-) Vaši :-D
Pavučina se zrcátky rosy se taky povedla.
Pavel Hujer
Dobrý den, Soňo, děkujeme náhlédnutí i za komentář. Na světě je to občas zvláštní - někomu přinášá bouřky radost (třeba mě - alespoň tedy doposud) a jinému přináší někdy i utrpení. Bouřka zkrátka dokáže být krásná, ale i nebezpečná zároveň. Má ale kouzlo, kterému se těžko odolává. A konečně mám vyfoceno také něco jiného než mlhu, že? :-)
Mě se ta manželčina pavučina také líbí - jen je škoda, že vstane na focení asi tak dvakrát do roka...
jiří farkaš
Autorova domovská stránka
zdravím, pěkné přírůstky tu máte. Hlavně je mi sympatické to jezírko s trozy stromů. Kdepak to tady u nás je? :)
Je mi nějak zakletý ten Náčelník. Hledal jsem ho už dvakrát a vždy se mi schoval...:(
Pavel Hujer
Ahoj Jirko, díky za zastavení. Těším se na další Tvé fotky ze Skotska. Máš pravdu, náčelníka asi není lehké najít - ani Nevrlý ho, tuším, nikde nezmiňuje. Více informací Ti pošlu mailem, prípadně tam můžeme někdy na podzim vyrazit spolu. Dobré světlo přeji.
Jan H.
Dobrý den, máte úžasné fotky. Je opravdu krása se na to dívat. Když se podívám na tento web vždy dostanu chuť vzít foťák a vyrazit někam do přírody :-) Mohu se zeptat čím jsou fotky pořizované ? :) Děkuji a jen tak dál !
Pavel Hujer
Dobrý den Honzo, děkujeme za návštěvu i za komentář. Myslím, že příroda je ještě mnohem krásnější, než je tomu na našich fotkách, jen to člověk nedokáže zvěčnit tak, jak by chtěl a jak by si to přítoda zasluhovala...
Většina fotek je pořízena Nikonem D300 a menší část (ty starší) Nikonem D70. Objektivy původně Nikkor 18-70, sigma 10-20. Nyní spíše Nikkor 16-35 a 24-70. K tomu ještě Nikkor 70-300 a Sigma 50 Macro. Před necelými třemi lety jsem přecházel z Nikonu D70 na D300. Uvažoval jsem tehdy o FF Nikonu D700 a dnes to hodnotím, jako chybné rozhodnutí, jelikož na noční focení by byl určitě lepší FF.
Přeji hodně příjemných chvil strávených s fotoaparátem v přírodě.
Zdeněk
Autorova domovská stránka
Pár dní jsem tu nebyl, přibylo tolik krásných fotek, jen mi tu chybí Dolomity,provokuji! Na podzim jedeme: Opět :-D
Pavel Hujer
Zdeňku, díky za návštěvu - nějak o těch Dolomitech zase přemýšlím, ale čert ví, jak to všechno nakonec bude...:-)
Míra
Autorova domovská stránka
Autorův email
Ahoj, moc velká krása je tu k zhlédnutí, pěkné pokoukání, jen tak dál ...
Pavel Hujer
Ahoj Mirku, velmi děkujeme za zastavení i za pochvalu..:-) Když koukám na Tvé fotografie, je to přesně mí krevní skupina, takže oba moc dobře víme, že příroda je mocná čarodějka a my se jen snažíme trochu těch jejích kouzel poodhalit. Děkuji Ti,že jsi mi trochu rozšířil obzor o lokality, jejichž krásu tuším, ale zatím jesm ji ještě neviděl. Dobré světlo a třeba někdy na kopci...