Domů » Kniha návštěv
Jméno:
WWW:
Email:
Antispam:
22120225
 
(Opiště kód z obrázku)
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Pavlíček Josef
skutečné potěšení pro duši i oko.
Pavel Hujer
Milý pane Pavlíčku, děkujeme za Vaše zastavení. Když se mi někdy nechce v noci vstávat a někam se trmácet, tak právě takoví lidé, jako jste Vy, jsou pro mě motivací. Děkujeme
Robert Hrubý
Autorova domovská stránka
Zdravím vás a koukám na tu nádheru s otevřenou pusou. :-) Kam se hrabe moje ubohé šmrdlání s foťákem, které radši nikde neukazuji. :-) Při pohledu na vaše krásné fotografie si člověk uvědomí, na jaké úžasné a rozmanité planetě je mu umožněno žít.
Pavel Hujer
Vážený pane Hrubý, krásně jste to napsal - žijeme na úžasné a rozmanité planetě. K tomu se těžko něco dodává. Myslím, že jsme jen ve správný okamžik na správném místě a to pak dokáže vyfotit každý :-) Stačí se jen rozhlédnout... S úctou, PH
Arnošt Svárovský
Autorův email
Vážení fotopřátelé!
Vaše fotky, to je pohlazení po duši - skvělé!!!
Pavel Hujer
Vážený pane Svárovský, děkujeme za zasrtevení i komentář, což v dnešní uspěchané době potěší... Přeji Vám jak říkal pan Zákopčánik v předpovědi počasí - světlo v duši...:-)
Aleš Ječmeň
Autorova domovská stránka
Ahoj Pavle, v pravidelných intervalech sleduji tvoje stránky a vždy narazím u tvých nových fotek na vyslovené skvosty. Např. poslední je skvělá, "Na konci světa". Ať se Ti nadále daří! Aleš
Pavel Hujer
Ahoj Aleši, moc děkujeme za zastavení i za komentář a těší nás, že se sem pravidelně vracíš. Těší mě to zejména proto, že jsi dobrý a všestraný fotograf. Je zajímavé že se kolikrát líbí fotka, o níž si nejsem vůbec jistý, zda ji mám vůbec zveřejnit :-) Ale byly to dobré podmínky - zbytka mlhy po odcházející bouřce, které ještě vítr nestačil rozfoukat a už se blížila bouřka další. Pak už se člověk ale musel bohužel schovat :-) I Tobě přeji hodně úspěchů a těším se na nové příspěvku na Tvém webu.
Marichal Claude
Autorova domovská stránka
Autorův email
C'est avec plaisir de revoir le site,merci et A+.
Dana Hujerová
Bon soir Claude, merci beaucoup. Nous sommes heureux que vous aimez nos photos. Nous souhaitons bonne journées.
Petr Šenekel
Ahoj,máte tady zase pěkné fotky.Klidné svátky a dobré světlo i příští rok.
Pavel Hujer
Ahoj Petře, díky za zastavení a jsem rád, že se Ti fotky líbí :-) I Tobě příjemné svátky a vše nejlepší v novém roce - to dobré světlo samozřejmě taky... :-) A snad se někde příští rok zase uvidíme...
Vladimír Rubner (ruby52)
Autorův email
Ahoj Pavle, konečně jsem se prokousal celou Tvou galerií,co dodat, vše již bylo řečeno níže. Přeji mnoho sil do další "roboty"
Pavel Hujer
Ahoj Vladimíre, děkujeme za zastavení. I Tobě přejeme mnoho sil a inspirace, ale i obligítní dobré světlo, což je u našeho koníčku velmi potřeba :-)
Wena
Autorův email
Zdravím, ani kávou ani čajem, ale otevřením těchto stránek začínám svůj den. Nádherné fotky i doprovodné texty. Také trochu fotím a mohu tedy ocenit i to, kolik času jste tomu museli věnovat. Díky a přeji dobré světlo.
Pavel Hujer
Milý Weno, děkujeme za milá slova, na která se docela těžko reaguje - je to pro nás obrovská čest a potěšení... A možná to pro mě bude takovým impulsem do dalšího focení, protože posledních dva tři týdny se mi do toho vstávání nějak moc nechce. I Vám dobré světlo a ještě jednou vřelé díky.